Twitter Facebook Google Plus Linkedin
Bağlantı
UGD Kütüphane
Müşteri Destek
Şirketimiz

UGD ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİC. A.Ş.

 

...hedeflerinizi ve kaygılarınızı paylaşan stratejik iş ortağınız...

 

 

UGD Uluslararası Taşımacılık Şirketi, Ulaştırma Bakanlığı tarafından R2 Yetki Belgesi ile yetkilendirilmiş, uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren bir lojistik şirketidir.

 

Uluslararası taşımacılık alanında üst düzey tecrübelere sahip ekibiyle UGD Uluslararası Taşımacılık Şirketi, önce güvenilir hizmet anlayışı ilkesi ile sektöre adım attığı ilk günden bu yana, müşterilerinin hedeflerini ve kaygılarını paylaşan stratejik bir iş ortağı olmayı başarmıştır.

 

UGD Uluslararası Taşımacılık Şirketi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ekibiyle, sektörde oluşturduğu yenilikler ile maliyet ve farklılık avantajlarını birlikte sunarak müşterilerine rekabet üstünlüğü getirmektedir.

 

Etik kurallardan ve yasal yükümlülüklerden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam eden UGD  Uluslararası Taşımacılık Şirketi, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımla kısa sürede alanında saygın isimlerden biri haline gelmiştir.

 

UGD başta Rusya Federasyonu, Beyaz Rusya, Ukrayna ve Baltık Cumhuriyetleri olmak üzere Türki Cumhuriyetlere, Doğu-Orta-Batı Avrupa ülkelerine ve Ortadoğu ülkelerine başarıyla taşımacılık yapmaktadır.

 

Proje ve ağır tonaj taşımacılığında sahip olduğu bilgi, beceri ve acente ağı ile en uygun ve güvenli çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

 

UGD A.Ş.’nin müşteri grubu içinde inşaat taahhüt, tekstil, ambalaj, imalat ve dış ticaret firmaları bulunmaktadır.