Twitter Facebook Google Plus Linkedin
Bağlantı
UGD Kütüphane
Müşteri Destek
Greeneks

 
 

GREENEKS®1994 yılında, uluslararası taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacı ile deneyimli bir ekip tarafından kuruldu. Türkiye‘yi dünyaya ulaştıran firmalar arasındaki yerini çok kısa sürede aldı.

 

Taşımacılığın temelini oluşturan; organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik GREENEKS®’in esas aldığı temel kavramlardır. Bu sebeple çalışmakta olduğu seçkin firmalarla entegre bir ağ oluşmuştur. Yükün miktarına, cinsine, teslim yerine, uzaklığına veya yakınlığına bakmaksızın taşıma faaliyetini, başından sonuna kadar takip edip, malın zamanında alıcısına hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlamaktadır. 
 

GREENEKS® tüm Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’ya karşılıklı, parsiyel ve komple taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalar, gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda depolama, etiketleme ve paketleme gibi lojistiğin her alanlında müşterilerine komple çözümler de sunmaktadır. Aynı zamanda hava, deniz ve demiryolu taşıma organizasyonlarını titizlikle yapmaktadır.

 

GREENEKS®araçlarını uydu takip sistemi ile anlık görüntüleyebilmekte ve tüm faaliyetlerini Enterprise resource planning (ERP) yazılım altyapısı üzerinden sürdürmekte ve raporlamaktadır.